چطوری از ژوپیتر تخفیف بگیریم؟

تخفیف گرفتن موقع خرید یکی از حس های شیرینی هست که همه ما دوست داریم همیشه تجربه کنیم؛ فرقی هم نداره ماشین چند میلیاردی بخریم یا یک مداد پاک کن. ما هم چون در فروشگاه اسباب بازی ژوپیتر دوست داریم تو این حال خوب با شما شریک باشیم، اومدیم یکاری کردیم که همه دور هم حالشو ببریم.

خرید اسباب بازی یکی از همون خریدهایی هست که با تخفیف لذت بخش میشه برای همین تصمیم گرفتیم تا به همه خریدهای شما تخفیف بدیم و این شد که باشگاه مشتریان ژوپیتر رو راه اندازی کردیم. حالا عضویت این باشگاه چه فایده ای داره؟

خرید اسباب بازی با تخفیف همیشگی اتفاقی هست که رقم میخوره. به این شکل که شما با هر خریدی که انجام بدین، یه درصد معینی از مبلغ پرداختی تون داخل اعتبار حساب باشگاه براتون ثبت میشه که تو خرید بعدی، از فاکتورتون کسر میشه. حالا شما میتونین این مبالغ رو بعد از چندتا خرید جمع کنید و بصورت یکجا تا 50% مبلغ محصول رو از این تخفیف شیرین استفاده کنید.

تازه این همه ماجرا نیست و شما می تونین با ثبت تاریخ تولد فرزندتون، روز تولدش هم یه هدیه 500.000 ریالی بن خرید از ژوپیتر بگیرین. تموم شد؟ نه…!! عضویت تو باشگاه ما باعث میشه بتونیم زودتر خبر جشنواره هامون رو بدیم و کدهای تخفیفی که ارسال میشه رو بگیرین تا از تخفیف هامون لذت بیشتری ببرین.

حالا چجوری میشه عضو باشگاه شد؟ شما با اولین خریدتون عضو باشگاه میشین و از همه این امتیازات میتونید استفاده کنید. به همین سادگی.!!

خلاصه ما تو باشگاه مشتریان اسباب بازی ژوپیتر دنبال اون هستیم تا بتونیم یک تجربه و حس خوب از خرید اسباب بازی رو برای شما بسازیم 🙂

الان هم منتظر شنبه نباش، همین الان برو تو باشگاه مشتریان ژوپیتر عضو شو.